אודות

סוכנות בוטיק קטנה

אחרי שנים רבות של פעילות והתפתחות בארגונים המובילים של ישראל החלטתי לפתוח סוכנות בוטיק קטנה ומתוך אהבה למקצוע ולפרקטיקה להתחיל לעבוד עם עסקים שמעוניינים בצמיחה ושיפור בעולמות הדיגיטל. בין אם זה איקומרס או שירותים, אופליין או רק אונליין אני חושבת שיש לדיגיטל הרבה מאוד להציע וכל זאת תחת קשת רחבה של תקציבים ופעולות. 


למה אני 🖤 את גישת הדאטה?

את המידע (דאטה) אפשר להפוך למדדים שניתן לפעול על פיהם, לקבל תובנות על האסטרטגיה, להימנע מקבלת החלטות על בסיס דעה - הדאטה נותן ביטחון ליצור אסטרטגית דיגיטל שפועלת לעבר הגדלת מכירות ו ROI אני מייצרת לחברות ועסקים קטנים את המפה להצלחה במרחב הדיגיטלי. אני עוזרת לפתח אסטרטגית שיווק דיגיטלי המבוססת על החוזקות של העסק והצרכים שלו, ומנהלת את הקמפיינים הממומנים בפייסבוק, גוגל וכו' כך ש"יזיזו את המחט" לעבר הצלחת העסק. אני כאן בכדי לקחת את העומס שנלווה לשיווק דיגיטלי ולפתח ניתוח ומדידה לפעילות הדיגיטלית, לתת תובנות והמלצות על מנת שההחזר על ההשקעה יגדל וגם ההכנסות או מטרות אחרות כמו - תנועה ומודעות למותג. 


התפתחות וצמיחה

הליווי שאני נותנת לבעלי עסקים וחברות נובע מגישה שעוסקת בהתפתחות וצמיחה. אני עובדת עם עסקים שהחליטו אסטרטגית לעבוד בהגדלת המותג או הגדלת מחזור עסקי בשירותים או מוצרים. אם אתם שותפים לגישה שלי אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולעשות איתי מחשבה עמוקה על העסק שלכם ועל הכיוון שאליו אתם רוצים להגיע איתו. או לפרוט את התכנית העסקית שלכם לפעולות טקטקיות בדיגיטל לאורך השנה.

הישארו מעודכנים

סקירות ומדריכים בשיווק דיגיטלי ישירות למייל שלכם

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון