כלים מומלצים לשיווק דיגיטלי

אקטיב טרייל - דיוור ישראלי לישראלים

נתחיל בזה שאני מכירה את התוכנה הזו ממש טוב. עבדתי איתה מעל שנה ומצאתי שהרבה מהחברות הגדולות בישראל עובדות עם החברה הזו ולא סתם. קודם כל הם נותנים שירות ממש טוב ובעסק שלנו אפשר ממש בקלות לאבד את הרגלים והידים בכל הטכנולוגיות והאוטומציות אז יש לנו פה מערכת מאוד נוחה מאוד טבעית לישראלים עם שירות טוב מאוד.


אם אתם מחפשים להתחיל לבנות את הרשימה שלכם ולשלוח בצורה קבועה ומסודרת מיילים לקהילה שלכם בלי יותר מדי מורכבות תוכלו ממש בקלות לעשות את זה עם אקטיב. הממשק מאוד ברור ונוח, אפשר להעלות את הרשימה שלכם מאקסל בלחיצת כפתור ממש ומשם נותר להתחיל לדוור.


אבל זה כמובן לא כל מה שיש למערכת הזו להציע, כמו שאמרתי קודם היא יכולה להכיל רשימות ענק ולאפשר למנהל השיווק לייצר רשימות נמענים לפי תחומי עניין תדירות פתיחת דיוורים ועוד ועוד.

אקטיב טרייל מציעה גם רכיב מיוחד לאיסוף מיילים באתר אותו תוכלו להטמיע די בפשטות ואם תתקלו בבעיה תוכלו להיעזר בתמיכה שלהם. אחרי שתטמיעו את הרכיב הזה באתר כל מי שירשם יכנס ישירות לרשימה שאתם תגדירו.


אם אין לכם אתר ואין לכם עוד רשימת נמענים אתם יכולים להתחיל את הפעילות ישירות מהמערכת של אקטיב טרייל עם עמודי נחיתה מעוצבים מוכנים מראש שתוכלו להתאים למאפיינים של העסק שלכם. כל מה שתצטכו בשביל זה הוא כמה תמונות בבעלותכם ודומיין אם אתם רוצים.


איך המחירים שלהם אתם שואלים?


קודם כל בשקלים. דבר שני הם לא יקרים החבילה הכי קטנה שלהם מתחילה מ 50 ש"ח לחודש ל 500 נמענים ומשם זה עולה בהתאם לכמות הנמענים שלכם.

בכל תכנית שתבחרו, אל תשכחו להזין את קוד הקופון הזה: NOV2599 שישיג לכם 10% הנחה

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון