פעילות הסוכנות בתקופת הקורונה

מרץ-אפריל 2020

כאן תוכלו לקרוא על השינויים וההתאמות למשבר הקורונה ב Dada


המשבר לא חס על אף ענף בתעשיה וגם פה נדרשו שינויים והתאמות על מנת להמשיםך להעניק ללקוחות והשותפים את השירות הטוב והמקצועי וגם התחשבות ביכולות המפרסמים לנוכח המצב.

שעות פעילות

דווקא בתקופה זו שעות הפעילות הרבה יותר מרווחות ולאור העובדה כי לקוחות עוסקים כרגע בהמון נסיונות ובדיקות של מוצרים אנו מאפשרים ומעודדים את לקוחותינו לפנות אלינו בכל שעה ובכל אמצעי מווטסאפ ועד אימייל ומבטיחים זמן תגובה מהיר ביותר

מחירים ותנאי תשלום

אנחנו מבינים שיש קושי בתקופה הזו לייצר את התזרים הקבוע וגם מבינים שהשיווק שלכם חייב להמשיך לעבוד. לכן אתם מוזמנים ליצור קשר ולאפשר לנו לתת לכם תמחור ותנאי תשלום ייעודיים וזמניים כל זמן שתקופת הקורונה איתנו.

חבילת שיווק מיוחדת לפייסבוק

רוב העסקים צריכים להמשיך לפרסם ולא רק בשביל לא להישכח. שכן הלקוחות לא יוצאים מהבית ורק מה שהם נחשפים אליו בכלי התקשורת נשאר במודעות שלהם. מצד שני, כאשר אנחנו בעיצומו של משבר ולא כולם יכולים לעמוד בהוצאוחת השיווק.

לכן, הקמנו חבילת קידום ייעודית למשבר הקורונה בה תוכלו להמשיך להציף את העסק שלכן את המוצרים או השירותים במחיר מוזל ומבלי לרשת באיכות :)

עדכון אסטרטגיה דיגיטלית בזמן משבר

המשבר הזה משנה לכולנו את החשיבה ואת צורת העבודה והוא נחת עלינו בלי הודעה מראש. אז איך ממשיכים מכאן?

הנה כמה הצעות שיכוונו אתכם

מסע לקוח בשיווק דיגיטלי - 8 תחנות שאתם צריכים להכיר

לא משנה גודל העסק שלכם, אם העסק שלכם פעיל אז כנראה שכבר קיים מסע לקוח עבור השירות או המוצר שאתם מוכרים. השאלה היא האם אתם יכולים לייצר לקוחות שוב ושוב כחלק מתהליך עסקי.

הצ'קליסט לכל מה שאתם צריכים בתכנית העבודה שלכם לשיווק דיגיטלי

המדריך הזה נועד לתת לכם ממש תכנית עבודה ביד שתוכלו ליישם כבר עכשיו ולנהל את השיווק בחברה שלכם בצורה מושכלת ומדודה. אקסל להורדה בפנים!

צרו קשר:

orit@dada-dm.com

050-5900069

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון