כלים מומלצים לשיווק דיגיטלי

Fiverr - פלטפורמה לשירותים אונליין ובזול

פייבר מבטיחים לנו דבר אחד פשוט - אם אתם צריכים שמישהו יבצע עבורכם משימה במהירות ובזול - Fiverr רוצה להיות המקום הזה. והאמת, היא באמת המקום.

Fiverr היא זירת מסחר אונליין ובה כל שירות המוצע מתחיל במחיר של $ 5.

בדרך כלל, השירות הבסיסי הוא 5 דולר עם אפשרות לבעל העסק לרכוש שדרוגים ותוספות בתשלום בכדי להפוך את השירות ליותר מקיף.

ככה זה עובד:

ראשית, מחפשים את סוג השירות הנדרש. בתוצאות החיפוש מתקבלות מגוון רחב של הצעות מספקי שירותים שניתן לבחור ביניהם על פי דירוג המלצות ועוד.

זה בעצם שירות מיקור חוץ למטלה עסקית תמורת 5 דולר פחות או יותר.

השאלה היא, איזה סוג של משימות עסקיות אפשר וכדאי להעביר למיקור חוץ באמצעות Fiverr וכיצד משימות אלה יעזרו לעסק לשכםן להתקדם?

לפניכם כמה מהאפשרויות הטובות ביותר (לדעתי) מ Fiverr ליזמים ובעלי עסקים:


עיצוב לוגו

יותר מתמיד, בעלי עסקים מוצאים את עצמם מתמודדים על תשומת הלב של הצרכנים. כתוצאה מכך, אין מישהו שחושב לעבוד ברצינות בלי לוגו זכיר ומעוצב. הלוגו הוא אמצעי למשיכת תשומת לב וגם להעברת מסר של ערכי הליבה של החברה באופןו ייחודי. צרכנים יותר ויותר שופטים עסקים על פי הנראות שלהם לפחות במפגשים הראשונים. לכן, בימינו, עסקים בכל הגדלים משקיעים משאבים רבים יותר במקוריות. עסקים גדולים יכולים להרשות לעצמם להוציא על כך מליונים אך לרוב החברות הקטנות אין את התקציב הזה.

Fiverr מאפשרת לקונים ליצור לוגו באיכות גבוהה ובמהירות. מי שרוצה יכול ליצור כמה דוגמאות תמורת 5 - 75 דולר. פשוט מתארים לנותן השירות את הסגנון ואת שם החברה ואת המידע הכללי על העסק. אותה תוצאה יכולה לעלות גם מעל 1000$ אם עובדים ישירות מול מעצב לוגו מקומי או גרפיקאי המחייב לפי שעה.


בניית אתר

בשוק הגלובלי של ימינו לא מספיקה רק נוכחות דיגיטלית. בכדי לנצל הזדמנויות ולהגדיל את הפוטנציאל העסקי צריך אתר פונקציונאלי ואיכותי - וזה בגדר חובה. לרוע המזל באינטרנט יש אינסוף אתרים לא טובים שבעליהם פספסו בהיבט השימושי ובהיבט המיתוגי. Fiverr מאפשרת לכל בעל עסק לייצר הזמנה ברורה ונבונה של אתר ידידותי למשתמש. יצירת האתר יכולה להיות על בסיס אתר שאתם מכירים ונתן למפתח כדוגמה. מהנסיון שלי אפשר להשיג אתרים בסכומים כמו 100-300 דולר כאשר אתר שהוא יותר מותאים ובעל אפשרויות מרובות יותר יכול לעלות בין 500 ל 750 דולר.

אתר כזה יכול לעלות אצל מפתח 10,000 דולר בקלות אם מחשיבים עבודת מעצב ועבודת מפתח כפי שבדרך כלל זה נעשה כשעובדים מול חברת פיתוח אתרים.


יצירת אינפוגרפיקה

אינפוגרפיקה זכתה לפופולריות רבה בשנים האחרונות ונעשה בשיטה הזו שימוש רחב בקרב עסקים וארגונים בתחום הדיגיטלי וגם בדפוס. האינפוגרפיקה היא דרך מעולה ואסתטית להציג מידע מבלי לאבד את תשומת ליבו של הצופה. בעידן שלנו אנשים מוצפים במידע והקשב יורד מהר מאוד. כמויות בלתי נתפסות של נתונים מאוחסנות לצורך ניתוח ודיווח. לאנשים יכול להיות מעט קשה לנווט בין אינסוף שורות של נתונים וסטטיסטיקות ואינפוגרפיקה היא כלי שמקל מאוד על קליטת המידע באמצעות נתונים חזותיים ותרשימים. באמצעות שימוש נכון בצבע ובמרחב התמונה אפשר להפוך מידע לגרפיקה מושכת ומשכנעת. ב Fiverr תמצאו המון מעצבים גרפיים שמחפשים להגדיל אתהכנסותיהם על ידי עיצובי אינפוגרפיקות. אינפוגרפיה איכותית עולה בין 20 ל 140 דולר אם מדובר במשהו באמת חריג . הרוב יעלו בין 20 ל 40 דולר.


קידום אורגני

אופטימיזציה למנוע החיפוש היא בעצם שיטה לשיפור דירוג האתר בתוצאות החיפוש במנוע החיפוש. קידום אורגני ידוע כאחת מהשיטות האיכותיות ביותר משום שמי שמגיע אליך לאתר מתוך חחיפוש הוא לקוח "חם" הלקוח כבר מעוניין במה שיש לאתר שלך. הוא מעוניים במה שיש לך להציע וכל מה שנותר הוא לשכנע אותו לרכוש או ליצור קשר. ברגע באתר מדורג במקומות גבוהים במנוע החיפוש יותר אנשים יגיעו לאתר וישנה זרימה די עקבית של לקוחות פוטנציאלים. אולם את השיטות עצמן מאוד קשה להבין אם אתם לא מומחים בתחום ורוב בעלי העסקים והחברות משלמים אלפי שקלים או דולרים בחודש בכדי להשיג את המיקומים הגבוהים האלו. ב Fiverr אפשר לרכוש חבילות קידום מגוונות בעלות של 50 עד 100 דולר על בסיס מילת חיפוש אחת אבל הדרך הטובה ביותר לפעול כשמדובר בקידום אורגני היא עבודה לטווך ארוך. את זה ניתן להשיג בפייבר בעלויות של 100 עד 500 דולר לחודש והחבילות האלו כוללות התחייבויות כמו דירוג בעמוד ראשון לביטוי כזה או אחר או קישורים איכותיים לאתר או כמות כניסות יוחית של מבקרים בכל מקרה ישנן נקודות יציאה וגם החזרים כספיים אם צריך.


עובד וירטואלי / עוזר וירטואלי

חברות סטארט אפ ועסקים קטנים מתמודדים עם אתגרים נוסיםם - תזרים מזומנים. לרוב לבעל העסק או היזם אין זמן או משאבים להעסיק עובד נוסף שכל כך נדרש. זו הסיבה שאנשים רבים התחילו להיעזר בעוזרים וירטואלים. עם העובדים האלו חוסכים גם זמן וגם כסף וההשקעה הזו משתלמת מאוד משום שהיא משפיעה על צמיחת החברה. אפשר להיעזר בעוזר וירטואלי להנהלת חשבונות לניהול סושיאל מדיה שירות לקוחות ועוד. ניתן למצוא עוזרים וירטואלים במחירים של 75 עד 150 דולר לשבוע עבודה. אולי זה לא נשמע זול לעומת עובד מסורתיע אבל העבודה שאותו עוזר יבצע תהפוח את המחיר לזניח. הזנת נתונים, מחקר, עיצובפם גרפיים ועוד יוכלו להתפנות מהשולחן שלכם ולעבור לעוזר...


PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון