קמפיין שופינג של גוגל

אילו קמפיינים ניתן לנהל בגוגל?

קמפיין חיפוש למילות מפתח

קמפיין מתחרים

קמפיין רימרקטינג

קמפיין מדיה באתרים מובילים

מודעות בג'ימייל

Dada d.m הסמכת גוגל:

קראו גם על:

גוגל שופינג - קמפיין המכירות המעולה של גוגל

הקמפיין הזה בגוגל יגדיל לכם את המכירות! המוצר החדש של גוגל לאחרונה הושק בישראל יהפוך לאחד הערוצים הדיגיטליים המבטיחים בעסק שלכם.  קמפיין שופינג של גוגל מצוין לקידום מכירות, הוא מופיע בתוצאות החיפוש עם תמונה של המוצר שם מחיר ושם החנות ועוד. 

למה להשתמש בקמפיין מודעות שופינג?

בקצרה - תמונה שווה אלף מילים. אנחנו בנויים כך - נמשכים לתמונה ומעדיפים אותה על פני מילים. תצרפו את כוח התמונה לכוח החיפוש של גוגל ותקבלו קמפיין משולב של רימרקטיג וחיפוש.   מודעות גוגל שופינג מופיעות גם כתוצאות חיפוש כשרלוונטי ולאחר מכן ברשת התוכן ואפילו ביוטיוב כבאנרים המלווים את הגולש במטרה לגרום לו לחזור לאתר ולבצע את הרכישה.  אופן הגביה של גוגל ממשיך במודל הרגיל והידוע - משלמים רק כגולש מקליק לא משלמים על חשיפות!   כך הקמפין הייחודי הזה מאפשר להגיד תוצאות מצוינות בתקציב יחסית קטן. המודעות מגיעות ללקוחות שמחפשים או מתעניינים במוצר.  עוד נקודה חשובה בנודע למודעות מסוג זה - הן מופיעות ראשונות בתוצאות החיפוש לפני מודעות טקסט ולפני התוצאות האורגניות במקרים רבים.

שורה תחתונה

לעיתים המודעות יכללו מידע נוסף לבסיס (תמונה שם ומחיר) ויציגו דיורד של חוות דעת על המוצר וקידומים מיוחדים. אם אתם חברת מוצרים כדאי לכם מאוד להתשמש בקמפיין הזה. מפרסמים רבים רואים החזר על השקעה גדול יותר מערוץ זה לעומת ערוצים דיגיטליים אחרים. יחד עם זאת נדרש ידע וניסיון להקים את הקמפיין הזה ולעבוד במערכות ניהול המוצרים רק אם זה נעשה נכון תוכלו להשיג את היתרונות ולהפיק את המיטב.

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון