המדריך לעבודה עם סוכנות דיגיטל

אז החלטת לעבוד עם סוכנות שיווק דיגיטלית …

סוכנויות שיווק דיגיטליות הן בעלות מיומנויות ייחודיות, כל הסוכנויות קיימות בכדי להפיק את המירב משיווק הדיגיטלי. אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים על הקצב של עולם הדיגיטלי וההתפתחות הטכנולוגית בתחום - הסוכנויות לדיגיטל כאן בשביל להישאר.

רבים מכם כבר מבינים כי קשה מאוד לייצר הבחנה בין סוכונת אחת לאחרת, חלק מהסוכנויות שייכות לחברות פרסום גדולות וותיקות חלק מציעות שירותי איקומרס בלבד וחלק מציעות שירותי עיצוב ובניית אתרים בנוסף לקידום ועוד ועוד. בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר בתהליך עם סוכנות הדיגיטל שלכם יש כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון ואלו הם:


בואו מוכנים 

לקוחות עם מותגים מבוססים מצליחים תמיד להפיק את המרב מסוכנויות דיגיטליות מכיוון שהם לא צריכים לבזבז את הזמן והמאמץ בהגדרת מטרת המותג במרחב הדיגיטלי.תחשבו על הצורה בה העסק שלכם פועל כמו מותג - החל מאיך יראו שלטי חוצות ועד לכמה מילים של פוסט בפייסבו'. תגדירו את הנראות הזאת בכל פלטפומה בה הלקוח שלכם נמצא. אם אין לכם מותג דיגיטלי מוגדר היטב, קחו את הזמן לעבוד על זה לפני שתתחילו להוציא פרויקטים. אמנם המדיה של היום נראית כל כך נגישה וזמינה והכל נראה כל כך קל ופשוט אבל בסופו של דבר אין באמת קיצורי דרך אם תעשו את הדברים באופן חצוי העבודה תראה בהתאם. אם תעשו את הדברים ביישוב דעת בסבלנות והשקעה אמיתית בסופו של דבר התוצאות יהיו טובות בהרבה יותר.


ניסוי וטעייה

הטכנולוגיה משתנה כל כך מהר, במיוחד בשיווק דיגיטלי. כדי להפיק את המרב מהסוכנות הדיגיטלית שלכם, דאגו לקבל מהם הצעות חדשות לטכנולוגיות ושיטות חדשות. ראש פתוח ויצירתי תמיד טוב בזירת הדיגטל. בדרך כלל סוכנויות דיגיטליות אוהבות להיות חלוצות.תנו למנהלי הקמפיינים שלכם מעט יד חופשית לנסות דברים חדשים ולהפתיע אתכם בתוצאות .. 


תחפרו בנתונים!

כמובן שאפשר לעקוב אחרי הכל בדיגיטל וזה הטיקט הראשון שעליו קמה התעשיה הזו. אנחנו יכולים לדעת מתי אנשים נכנסים לאתר שלנו ומאיפה הם מגיעים ואפילו מה הם אומרים על המותג שלנו בערוצי הסושיאל השונים. כל נתוני המעקב האלו יכולים להיות בעלי ערך רב בהקשר של שיפור תוצאות של הקמפיינים והפרויקטים הדיגיטליים, אז נצלו זאת. סכמו מראש עם הסוכנות שלכם איזה דוחות מעניין אתכם לראות והקפידו לעיין בהם כל פעם שהם מגיעים - תתפלאו כמה שזה משפר את שיתוף הפעולה והביצועים הכללים. 


צפו ליותר ממודעות

אין שום דבר רע ביצירת מודעות לעסק שלכם אבל תדמיינו מה עוד הסוכנות שלכם יכולה להפיק. תחשבו על האינטראקציות במסע הלקוח שלכם לאתר או לחנות ותבדקו איפה הדיגיטל יכול לפתור לכם בעיות או לספק מענה נוסף שאינו קשור רק בקמפיין 


עודדו שיתופי פעולה

כשמדובר בפרויקטים גדולים של לקוחות, כנראה שכולנו יכולים להסכים שעבודה משותפת טובה יותר, אך מה שעשוי להפתיע הוא ששיתוף פעולה זה צריך להתרחש מוקדם ככל האפשר. ניתן להימנע מפרויקטים כושלים או טעויות רבות אם לפני חשיבה על פרויקט מרכזים את כל "זרועות" הביצוע במקום אחד - פיתוח עם שיווק עם מיתוג ועוד. חשוב לשמוע את חוות הדעת של כל אחת מהזרועות על מנת להתכונן לאתגרים ולהיות מוכנים מראש. מוזר? כן. אבל שווה את זה לחלוטין כשהקסם קורה. גם כשמדובר בפרויקטים חוצי סוכנויות, הכל נעשה מסובך כאשר סוכנויות מתחילות לעבוד בנפרד.כלקוחות, אתם צריכים לעודד את סוכנות השיווק הדיגיטלית שלכם לעבוד עם מחלקות הפיתוח (עסקי/טכנולוגי) שלכם, סוכנות יחסי הציבור שלך וכו'. שיתוף בידע ובלמידה בפרויקטים קודמים, בשילוב עם המומחיות שכל סוכנות מביאה יכול להביא לעבודה מדהימה.

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון