מודעות ממומנות באינסטגרם - המדריך המלא

באילו רשתות חברתיות ניתן לפרסם?

חשיפות ווידאו בסנאפצ'ט

קמפיין למודעות ומשפיענים בטיק טוק

קראו גם על:

הפלטפורמה החמה ביותר שיש כרגע פשוט חייבת להיות בעדיפות גבוהה אצלכם!

לא משנה מה התחום שלכם - באמצעות עבודה פעילה ושגרתית ואינטראקציה גבוהה עם העוקבים שלכם תוכלו להשיג חשיפה קבועה ומתמשכת שתציג את השירותים או המוצרים שלכם לעיני הלקוחות הפוטנציאלים שלכם כל הזמן. 


הקהל שלכם יגדל מתוך עוקבים אמיתיים (ולא מזויפים) ומטורגטים באופן מדויק לנישה או המומחיות שלכם. תכנית העבודה שלנו מסייעת להגדלת המעורבות של הגולשים שלכם וכך תייצרו מערכת יחסים חזקה יותר עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים. באמצעות קידום ממומן נציג את המבצעים המיוחדים שלכם נעדכן את הלקוחות באירועים חשובים כמו השקות ועדכוני מלאי לטובת הגדלת מודעות וחשיפה למותג ומכירות כערוץ קבוע. 


מהם אפשרויות הפרסום באינסטגרם? איזה מודעות ניתן לפרסם? 

👈🏻 תמונות - מודעת תמונה מאפשרת לכם לספר את סיפור המותג שלכם מול הלקוחות שמחפשים השראה ויזואלית. התמונה צריכה להתאים למערכת של אינסטגרם במימדים ועליה מעט מאוד טקסט עם עדיפות ללא. באמצעות פרסום התמונה תוכלו להזמין אנשים לאתר שלכם בין אם זה לצרכי קריאה צפייה בוידאו או הזמנת שירות או רכישה. 


👈🏻 וידאו - פרסומות אלו מאפשרות חוויה יותר חזקה של המותג שלכם באמצעות סאונד ותנועה. גם פה תוכלו לשלוח את הגולשים למגוון פעולות שיחברו אותם עם המוצר או שירות שלכם 


👈🏻 קרוסלה - מקבץ תמונות שמאפשר חשיפה יותר עמוקה לנושא וניתן להכליל בו גם וידאו. הגולשים שיתקלו בקרוסלה שלכם ידפדפו ימינה ושמאלה ויראו את התמונות ויקבלו רושם עמוק יותר עם המותג שלכם. 


👈🏻 סטורי - מודעות הסטורי הן תמונות או וידאו שמופיעות בין סטורי אחד לאחר. כחלק מסטורי הן מופיעות על מסך מלא של המכשיר. ניתן להעלות תמונות או וידאו עם פילטרים טקסטים ועוד. במודעת סטורי אפשר להוסיף לינק למוצרים או תוכן שמאוד מעניין את הקהל שלכם - מהורדות אפילקציות תנועה לאתרים המרות מכל סוג ועוד. 


איזה מטרות ניתן להשיג בפרסום באינסטגרם? 

אינסטגרם מציעה פתרונות פרסום שמאפשרות למסור לאנשים מסרים בכל רמות הצריכה שהם נמצאים. ממודעות ועד מכירה ממשית.למשל אפשר להכיר לאנשים את מותג או מוצרים באמצעות מודעת וידאו בתוך קמפיין "מודעות". להעביר תנועה לאתר שלכם בקמפיין "קליקים" וגם להשתמש בקמפיין מודעות דינאמיות לייצר מכירות של קטלוג מוצרים למי שכבר ביקר באתר או הביע עניין במותג. 

🎯 הגדלת מודעות למותג: ניתן להגיע לאנשים שסביר שישימו לב למודעות שלכם ובכך יתחילו להיות מודעים למותג שלכם. אפשר להשתמש בוידאו תמונה או קרוסלה ועוד למטרה זו. 

🎯 ריץ' reach: אנו נגיש את המודעות שלכם לכמה שיותר אנשים. כך נוכל להגיע לקהל מקסימלי בעבור התקציב שלכם. כשמשתמשים בקמפיין כזה כדאי לוודא שאין חשיפה מרובה מדי למשתמש. 

🎯 טראפיק: ניתן להכניס אנשים לאתר שלכם במודעות תמונה או פוסט אינפורמטיבי. קמפיין כזה מתאים למכירות מוצר כשמתחילים חשוב מאוד שיהיה שם כפתור הנעה לפעולה מעודד ומתאים. 

🎯 אינגייג'מנט: לייקים ותגובות למודעה שלכם אם היא וידאו תמונה או קרוסלה. 

🎯 הורדת אפליקציה: הציעו לאנשים להתקין את האפליקציה שלכם ישירות מאינסטגרם. כשאנחנו  מחפשים להגדיל את כמות ההתקנות מגוגל פליי או אפ סטור של אפלאנחנו משתמשים בקמפיין מהסוג הזה. ניתן להשתמש בתמונה וידאו או קרוסלה ועוד. קידם אפליקציות מאוד מצליח בצורה הזו במיוחד באינסטגרם.

🎯 צפיות וידאו: הרבה פעמים וכחלק מהתכנית הכללית שלנו לקידום אנחנו מעבירים את המסר שלנו בוידאו ואחד המדדים בהצלחת וידאו הוא כמות הצפיות שלו. לכן כשאנו מחפשים להגדיל צפיות בסרט שלנו ניקח קמפיין צפיות. הרבה פעם הוידאו שלנו יציג את המוצר, רעיונות או שירות עסקי ובאמצעות השילוב של מראה תנועה וסואנד משיגים תוצאות מצונינות של מעורבות צפיות ומודעות. 

🎯 לידים: אם אין לנו מוצרים פיזים והעסק הוא בעצם שירותים אבל הרבה פעמים נרצה לגייס לקוחות למחלקת המכירות שלנו להמשך טיפול. באמצעות קמפיין לידים נוכל לפנות ללקוחוץ פוטנציאלים באמצתעות מודעה מתאימה ובכל מכשיר. נאסוף נתונים באמצעות הטופס הפנימי של פייסבוק שמופיע בצורה מאוד אינטואיטיבת באפליקציה ונוח מאוד למילוי. 

🎯 המרות \ מכירות: קמפיין כזה מתאים למקרה שאנחנו מקדמים פעולה ספציצית למשל - רכישת מוצר או הרשמה למייל כל מה שנחשב במדידה שלכם כהמרה מתאים לקמפיין הזהמ שום שהוא מודד בדיוק את עלות ההמרהביחס לתקציב. כמובן שחייבים להתקין את הפיקסל של פייסבוק על האתר לצורך העניין אחרת לא תוכל להתבצע המדידה. 

🎯 מכירות קטלוג: קמפיין קטלוג מאפשר לנו לקדם באופן אוטומטי מוצרים רלוונטיים לקונים שכבר ביקרו באתר שלנו או באפליקציה. אנחנו מראים להם את המוצרים שהם כבר שקלו לקרכוז או שהראו בהם התעניינות ומגדילים את הסיכוי שהם ירכשו את המוצר. באמצעות הקמפיין אנחנו יכולים להחיות רכישות שננטשו בשלב הסופי וגם להציע מוצרים נוספי ללקוחות קיימים שלנו. 

🎯 ביקור בחנות פיזית: אם אין לכם אתר או שאתם מעדיפים לראות את התנועה זורמת אליכם לחנות אז קמפיין כזה יתאים בהחלט. בקמפיין זה נגרום לאנשים לתהקשר אליכם או לקבל הוראות הגעה לחנות שלכם כולל ניווט או להציע להם מידע נוסף על החנות שלכם. כל זה בצירוף טרגוט מדויק שיציג את המודעה רק למי שנמצא כרגע בקרבת מקום. 

אלו רק המטרות וחלק מהאמצעים להשיג את היעדים שלכם באינסטגרם. מסביב לקמפיינים האלו יש ליצור קהלים טרגוט. הפרסום באינסטגרם מורכב הרבה יותר מ boost post שאנחנו רואים באפליקציה כמשתשמים ועדיף לעשות את הפרסום בצורה מושכלת ומחושבת מראש.  


PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון