דיגיטליות_בעסקים#


- מה עושים עם השיווק הממומן בימים אלו? -

אז די ברור שהוירוס הזה לא עוצר בבריאות ופוגע גם בכלכלה וגם במאמצי השיווק של כולנו.

חברות רבות שהעמידו יעדים מאוד אגרסיביים לחודש מרץ אפריל נאלצות להתמודד עם שינוי אווירה ושינוי בהתנהגות הצרכנים ולחשב את הצעדים הבאים בקפידה יתרה.

אז מה עושים?

בואו נתחיל עם השאלה "מה". מה הם המוצרים שלמרות הקורונה עדיין נדרשים?

ברור שחשבתן על אוכל ומוצרי צריכה אבל גם משרדי עורכי דין מתחילים לראות ביקוש גובר עקב סוגיות של דיני עבודה וביטול חוזים למשל…עיתונות, בידור, אינטרנט, משלוחים ממסעדות, צעצועים (כן!) ובכלל כל עסק שיכול לבצע שילוח מהיר - כולם מסוגלים לפעול בזכות האונליין.

אל תשכחו שאומנם אנחנו במשבר אבל המשבר הזה מתרחש בעידן טכנולוגי ועסקים רבים יכולים לגמרי לשרוד את התקופה הקשה הזו אם יש להם יכולת לנקוט בצעדים שיסבו אותם לאונליין במהירות.

אז אחרי שהבנו שלמעשה בצרה כזו או אחרת כולנו יכולים לעבור לאונליין בואו נחשוב על השיווק הממומן שלנו. האם זה זמן להוצאות? האם זה נכון בכלל להוציא פרסומים?התשובה לשאלה הזו מתחלקת ל 2

אם אין לכם מותג מבוסס או מוצר צריכה שהביקוש אליו עלה בתקופה זו ומעולם לא קידמתם בממומן - אני ממליצה לא להיכנס לזה עכשיו. תעבדו אורגני, על הלקוחות הקיימים, דיוור, טלפונים, ווטסאפ כל מה שצריך.

אם יש לכם מוצר צריכה אז פה הגישה היא פשוטה - אם מוחמד לא בא אל ההר - ההר יבוא אל מוחמד. הבנתם מי זה מוחמד? למשל עסק של חומרי ניקוי - קמפיין בינוני בתקופה הזו מאוד רלוונטי, הרי פסח מגיע ויש במדינה שלנו עניין של נקיון פסח אז למה לא לתקשר את זה לקבל פניות טלפוניות ולהתחיל למכור? כמובן שזו הגישה גם לכל חנות מזון - ממכולת ועד מסעדה ושאר העסקים בענף הזה ובענפים אחרים

אז לאיזה קבוצה העסק שלכם שייך? ואיך אתן מתמודדות?

26


מרץ 2020


מי מכירה את אפליקציית מנהל המודעות של פייסבוק?

הי דיגיטליות, שמי אורית ואני מנהלת קמפיינים דיגיטליים בכל הפלטפורמות הממומנות. אני עושה את זה כבר המון שנים ולכן כבר חוויתי את התעשייה מכל צלעות המשולש (מותג - פאבלישר - סוכונת) בספוט שלי ובכלל בקבוצה הזו אני רוצה לעזור לכן לעשות את זה בעצמכן לפחות עד שהעסק שלכן יפרח ותעבירו את זה הלאה 😎. אז, שנתחיל?

פייסבוק יודעת שרוב האנשים נמצאים בעיקר מול הטלפון שלהם לעומת מחשב ולכן בנתה לנו אפליקציה די טובה לניהול קמפיינים. באפליקציה הזו ניתן להקים קמפיינים ישירות מהטלפון ולא רק זה, ניתן גם לעקוב אחר התוצאות, לקבל התראות רלוונטיות ולערוך את הקמפיינים בהתאם.

כאשת מקצוע האפליקציה הזו לא ממלאה את כל הצרכים המורכבים שלי אבל מקומה מובטח ושמור בכל המכשירים הניידים שלי ולא פעם ולא פעמיים (טוב נו, לפחות פעם ביום) אני פותחת אותה לצורך בדיקה של לפחות אחד מהקמפינים שלי

אז אם לא הכרתן, ממליצה להוריד- תגלו עולם חדש.

ואם אתן מכירות כמה פעמים השתמשתן בה?

שלכן 🖤 אורית 🤓לינקים

להורדה:

למכשירי איפון - לחצו כאן

מחנות האפליקציות של גוגל - לחצו כאן

11


פברואר 2020

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון