מתי מתחילים עם שיווק ממומן?🥵

אם אתם תוהים לעצמכם מהו הזמן הנכון להתחיל בשיווק ממומן אתם לא לבד. כן, זו שאלה שרוב היזמים, בעלי העסקים ונותני השירותים שואלים את עצמם בתחילת דרכם ואפילו בשלבים מאוחרים יותר.

השאלה הזו תמיד נמצאת אי שם מרחפת לה למעלה במקום בטוח ולא מזיק כי שם למעלה היא אופציה לא ממומשת שמחכה לנו לרגע שרק נרצה לממש אותה. אבל הסיבה האמיתית שבגללה היא רק נשאלת ולא נענית ונותרת תלויה היא שהמשמעות שלה היא טיפה שונה. שאלה כזו היא בעצם - האם לעזוב את אזור הנוחות שלי או לצאת ממנו? במקרה הזה אזור הנוחות הוא לא להתחיל בשיווק ממומן. זה הכי בטוח. אין סיכונים כלכליים, אין לחץ להמרות, צפיות מדידה וכו'. אנחנו עובדים עם הקיים לשביעות רצוננו, חוסכים כסף ושומרים על רווחיות.  

אז למה השאלה הזו עדיין שם?

בכל פעם שנשאלת השאלה הזו מסתתרת מאחוריה המוטיבציה  לגדול. לכולם ברור שעסק שאינו צועד קדימה בהכרח נשאר מאחור. אז בכדי להשיג צמיחה עסקית יש לנו דרישה מובנית לצאת מאזור הנוחות, לפתוח דרך חדשה ו"להסתכן".  אם כן, אתם יודעים לאן זה הולך, התשובה לשאלה שבכותרת היא בפשטות - עכשיו. אתם רוצים להתחיל את השיווק הממומן עכשיו. ואני לא מדברת על תקציב וספקים וכו'. העניין הוא פשוט, אם אתם לא עושים את זה, אם אתם לא מתחילים בשיווק ממומן אתם מפסידים לקוחות חדשים שמחפשים ורוצים את המוצר או השירות שלכם אבל לא יודעים על קיומכם. זה הכל. 

נו אז איך מתחילים שיווק ממומן?

אם עד היום רק התעניינתם בשיווק דיגיטלי אתם בוודאי מרגישים מוצפים באפשרויות הפרסום והעלויות המורכבות שביצירת אסטרטגיה בשיווק דיגטלי. גם כאן, אתם לא לבד.השיווק הדיגיטלי על כל מורכבותו עמוס לעייפה בפלטפורמות, ספקים, אפשרויות ומבלבל מאוד.  אנשים כבר לא יודעים מאיפה להתחיל כשמדובר באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלהם. אבל זו לא סיבה להיעדר מהסצנה. אני אנסה לפשט אז זה קצת - 

אם אתם פונים לאנשי מקצוע או שאתם בוחרים לפתוח בקמפיין דיגיטלי תזכרו תמיד את הדבר הבא:

הקמפיין שלכם, לא משנה באיזו פלטפורמה אתם משתמשים מבוסס על שני חלקים מהותיים: 

👈 המודעה 

👈 המבנה 

המודעה דורשת ידע בקופירייטינג - כתיבה שיווקית מקצועית שמעבירה את המסר שלכם כמפרסם ומעודדת אינטראקציה עם המותג. לא משנה כמה נכונה תהיה החשיפה של המודעה שלכם מול הקהל הנכון לא תקבלו תוצאות או תשומת לב אם היא לא תהיה כתובה כמו שצריך.  

מבנה הקמפיין דורש מכם היכרות עמוקה עם הקהל שלכם הפוטנציאלי והקיים. אם תכירו את הקהל שלכם היטב תוכלו לגשת אליהם בצורה מדויקת ככל שהמודעה שלכם תהיה נהדרת אם  המוצר אינו קשור לקהל שבפניו הוא מוצג לא יהיו תוצאות. 

שורה תחתונה

תתחילו בשיווק ממומן עכשיו וקחו בחשבון שבשביל להעלות קמפיין מצוין אתם חייבים לדעת לכתוב לקהל הקיים שלכם ולקהל הפוטנציאלי ואתם חייבם להכיר את הקהל שלכם הכי טוב שיש. 

PRO

הרשמו לניוזלטר!

מדריכים וסקירות כלי שיווק ישירות למייל שלכם

ללא ספאם, תוכלו להסיר את עצמכם בכל רגע נתון